Dunabogdányi Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola

MENÜ

A 2018/2019-es tanév versenyeredményei

 

Tanár

Verseny megnevezése

Évfolyam

Forduló

Eredmény

1. Székelyhidi Mónika Bólyai anyanyelvi csapatverseny

5. osztályból

Bicskei Annamária
Kovács Julianna, Liptai Rozina
Gutbrod Réka

megyei 1 helyezés
országos

 országos ....
2. Pásztor Anna
Pest Megyei Matematika Verseny Koncz-Liebe Fanni, Lévai Borka,
Nikl Gergely Szmutni Péter, Tóth Zsolt,
Tóth Lajos, Thébesz Ágoston, Benkő Samu
megyei  
3. Pásztor Anna Mategy megyei matematikaverseny Koncz-Liebe Fanni
Bicskeri Annamária
Heleszta Hanka
megyei  
4. Orémusz Szilvia Mategy megyei matematikaversen Keller Zsófia
Zlatzky Lilla
Karakas péter
   
5. Székelyhidi Mónika Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Bicskei Annamária,
Csereklye Alíz
megyei  
6. Hímer Anna Áprily szavalóverseny Mészáros Balázs 3. helyezés  
7. Lengyel Rita
Vitéz Noémi
Gábris Katalin
Áprily rajzverseny D.Nagy Noel
Láng diána
Repárszky pál
Tóth Csaba
Gutbrod Réka
Bicskei Annmária
helyezettek  
8. Burger ildikó Áprily Kupa sport 6.a; 7.; 8.    
           

A 2017/2018-as tanév versenyeredményei

 

Tantárgy

Verseny megnevezése

Évfolyam

Forduló

Eredmény

1.

 Matematika
Pásztor Anna
 Bólyai Matematika Csapatverseny  3.b osztály  megyei forduló

 Focisták csapata (Pászty Dániel, Tóth lajos, Tóth Zsolt) 114 csapatból 35.

2.

 Angol
Lévai-Tóth Zsuzsanna
In-Lion verseny  4-5-6
17 fő
 

 

3.

 Angol
Veller Gyöngyi
Országos Angol Nyelvi 8. osztály
6 fő
   

4.

 Szavalóverseny

Alsós szavalóverseny

1-4 osztály
58 fő

 helyi  

5.

 Áprily napok  Alsós sorverseny  3. és 4. osztályos tanulók  

 2. helyezés

6.

 Áprily napok  Áprily-kupa: futball  6., 7. és 8. osztályos fiúk  

 1.helyezés

7.

 Áprily napok  Rajzverseny   2. 4. 5. és 7. osztályos tanulók  

1.-2. kategória: Horváth Gergő

 

3.-4. kategória:

Ács Vanda-1. helyezés

Liptai Rozina-2 helyezés

István Anita- különdíjas

 

5.-6. kategória:Bicskei András-3.helyezés

 

7.-8. kategória:Králik Dorottya- 3. helyezés

 

8.

Német 

Rajzverseny 2. osztály   Különdíjas: Borda-Légrádi Koppány

9.

Úszás

Tárnok Erna

 Diákolimpia   2.-6. osztályos tanulók  megyei  

10.

 Magyar Nyelv

Hímer Anna

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

 5.-8. osztályos tanulók    

11.

 Matematika

Orémusz Szilvia

 Kistérségi Matematika Verseny  7.-8. osztályos tanulók  kistérségi Szabó Botond- 5. helyezés

12.

Matematika

Zrínyi Matek Verseny

 2.-8. osztályos tanulók    

13.

 Úszás

Tárnok Erna

 

Kistérségi úszóverseny

 1.-4. osztályos tanulók  kistérségi

 1. helyezettek:

Mészáros Bende  

Sándor Lilla        

Csurgay Mihály   

Juhász Merilin    

Bácsi Olivér          

 Lévai Borka          

Bonifert Angéla      

Repárszky Pál       

14.

 Történelem

Kuglics Zsuzsanna

 Mozaik Tanulmányi Verseny  6. és 8. osztályos tanulók  

 

15.

 Német

Vogel Norbert

Takács Orsolya

 

Országos Német Verseny

 7. és 8. osztályos tanulók  országos

 

16.

Német

Vogel Norbert

Takács Orsolya

 OÁTV Nemzetiségi Német Verseny  7. és 8. osztályos tanulók  

 

17.

 Német

Vogel Norbert

OÁTV Német Népismeret Verseny

 8. osztályos tanulók    

18.

Magyar nyelv és irodalom

Hímer Anna

 Szép Magyar Beszéd Verseny  6. és 7. osztályos tanulók  

 

19.

 Futball

Burger Ildikó

 Diákolimpia  II. korcsoport    4. helyezés

20. 

 Futball

Burger Ildikó

 Diákolimpia  III. korcsoport    3. helyezés

 

 

 

A 2016/2017-es tanév versenyeredményei

 

Tantárgy

Verseny megnevezése

Évfolyam

Forduló

Eredmény

1.

történelem

7-8. évfolyamos tanulók országos történelem tanulmányi versenye

7., 8.

iskolai

 

2.

történelem

Kálti Márk verseny

5.o

iskolai

 

3.

történelem

"Hitújítók és hitkeresők…" plakátverseny

6.o

országos 

helyezés 

4.

matematika

Orchidea verseny

5.o, 7.o.

Iskolai

 

5.

angol

Spring in Britain levelező verseny

4.o., 7.o.

 országos

 

6.

angol

Országos angol verseny

7., 8.

Iskolai

 

7.

magyar nyelvtan

Szép Magyar Beszéd

5-8. o.

megyei

Rebe Johanna II.hely

8.

magyar irodalom

Fábián Zoltán mese- és prózamondó

5-8. o.

kistérségi

Teiszler Tamás III.hely

9.

német

Országos német nyelv- és irodalom

7-8. évf.

helyi

Nycz Roxána továbbjutott

10.

német

német vers- és prózamondó

1-2.o

iskolai, megyei, országos

megyei: Németh Linda (IV.), Szabó Rebeka (I.)

11.

pénzügyi

"Vigyázz, Kész, Pénz " K&H Bank pénzügyi ismeretek

2.b

körzeti, megyei, országos

országos III.

12.

testnevelés

Diákolimpia- labdarúgás

5-6. o.

 területi

 

13.

testnevelés

Diákolimpia- futsaal

5-6. o.

 területi

 

14.

testnevelés

Diákolimpia- Áprily kupa

5-6. o.

 területi

 

15.

testnevelés

Járási úszóverseny- Szentendre

1-4.o

Járási

 helyezések

16.

testnevelés

Házi úszóverseny

1-4. o váltó 1-8.o

Iskolai

 

17.

testnevelés

Környékbeli iskolák úszóversenye

1-4

Területi

helyezések

 

Asztali nézet