Dunabogdányi Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola

Iskolánk már második éve az @Napló és @Ellenőrző rendszert használja

Mit tud az elektronikus napló? A legfontosabb, hogy a szülők így biztosan hozzájutnak a gyerekek tanulmányaival kapcsolatos információkhoz.

A szülő és a tanuló ha belép az @Ellenőrzőbe, azonnal láthatja

• az óra anyagát (a házifeladatot)
  • a kapott érdemjegyeket,
  • a tanuló adott tárgyból elért átlagát,
  • hiányzását, az igazolandó órákat,
  • az iskola és a pedagógusok üzeneteit,
  • bukásveszély esetén figyelmeztetést pirossal.

Az iskola számára megkönnyíti a nyilvántartások vezetését, a statisztikák elkészítését.

Az @Ellenőrző eléréséhez természetesen internet hozzáférés szükséges. Azok a szülők, akik sem otthon, sem munkahelyükön nem tudnak internetezni, azok számára az iskolában is lehetőséget biztosítunk az elérésre. Ezen túl egyedi esetben igényelni lehet a papír alapú ellenőrzőkönyvet, melyet az igazgatónál tehetnek meg.

Létezik okostelefonos változat is, mely az Play Áruházból letölthető, mind androisod, ios és windowsos változatban. Ahol létezik javaslom a PRO változatot, mert ez már rendelkezik az azonnali üzenetküldés funkcióval is. Ez azt jelenti, hogy a rendszer értesítést küld, ha a naplóba a tanulóval kapcsolatos bejegyzés történt.

Az alkalmazáshoz megtalálásához szükséges keresőszó: e-Napló. A belépés módja azonos az internetes változattal.

BELÉPÉS a http://dunabogdanyaltisk.e-naplo.hu/xkirpub/ oldalon, melyet érdemes a könyvjelzők közé elmenteni.

Felhasználónév a tanuló oktatási azonosítója megtalálható a diákigazolványon Jelszó a diák születési ideje 0000-00-00 formátumban

Forrás: http://dbiskola.hu/index.php?oldal=20142015

Felhasználónév: a gyermek 11 jegyű oktatási azonosítója, mely megtalálható pl. a diákigazolványán. Amennyiben a szülő nem tudja a titkárságon megmondják, sőt hivatalos igazolást állítanak ki róla.

Jelszó: a tanuló születési ideje ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban (kötőjellel)

Mindez honlapunk kezdőoldalán is folyamatosan megtalálható.

Asztali nézet