Dunabogdányi Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola

MENÜ

Az iskola tanulólétszáma 2017/2018-as tanév: 267 fő

Frissítve 2017. november 20.

osztály tanulók száma magántanuló tanító/osztályfőnök
1.a 18   Bozakovné Szikorszki Ildikó
1.b 17   Hajnali Anna
2.a 21  1 Trapp Mária
2.b 21  1 Bácsi-Nagy Edina
3.a 22   Gábris Katalin
3.b 24   Pásztor Annamária
4. 27  1 Kármánné B. Magdolna
5.a 18   Németh Zoltán Richárd
5.b 17   Takács Orsolya
6. 28  1 Burger Ildikó
7.a 13   Veller Gyöngyi
7.b 15   Biczák Orsolya
8. 26 1 Tárnok Erna
  267 5  

 

1.a osztály

Tanító: Bozakovné Szikorszki Ildikó

  1. Bakos Lia
  2. Borsos Botond
  3. Csányi András Gyula
  4. Cseh Ákos
  5. Gulyás Gergely
  6. Harmai Dávid Zsolt
  7. Herr Martin
  8. Hock Heidi Márta
  9. Kinál Zoé
  10. Králik Balázs Zsolt
  11. Kreisz Zselyke Zsuzsanna
  12. Nagy Bence Mátyás
  13. Pintér Csaba Levente
  14. Pokorny Csenge
  15. Schillerwein Bianka
  16. Schillerwein Blanka
  17. Rózsa Viktória
  18. Vágó Imre

1.b osztály

Tanító: Hajnali Anna

  1. D. Nagy Noel
  2. Danka- Knáb Mihály
  3. Farkas Fanni
  4. Farkas Krisztofer Gábor
  5. Gál Boróka
  6. Gulyás Dávid Krisztián
  7. Heleszta Gáspár
  8. Heves Hunor
  9. Kammerer Hanna
  10. Liptai Lili
  11. Mészáros Bende
  12. Potássy Tamás János
  13. Rábai Máté
  14. Rokfalusy Ákos Mihály
  15. Rokfalusy Réka Mária
  16. Sándor Lilla Mária
  17. Tóth Endre Tamás

2.a osztály

Tanító: Trapp Mária

  1. Farkas Balázs
  2. Félegyházi Gergely
  3. Földes Lilla
  4. Gutbrod Erik
  5. Havranek Ákos
  6. Horváth Gergő
  7. Juhász Merilin Hilda
  8. Klemm Janka Viola
  9. Komjáthy Nóra
  10. Lakatos Regina
  11. Lang Ottó
  12. Matók Bence
  13. Nagy Krisztián
  14. Radics Zalán
  15. Rákóczi Levente
  16. Rebe Levente
  17. Szabó Dominik
  18. Szentivánszky Zoárd
  19. Tihanyi Lilla
  20. Tihanyi Noémi
  21. Vogel Kira

2.b osztály

Tanító: Bácsi- Nagy Edina

  1. Benyó Levente
  2. Borda-Légrádi Koppány
  3. Csurgay Mihály
  4. Eszteró Bálint Barna
  5. Friedrich Benjámin
  6. Giliga Kristóf
  7. Harmai Dávid Zsolt
  8. Herr Tamara Borbála
  9. Herr Zalán
  10. Mészáros Nóra
  11. Palotai Roland
  12. Rebe Lóránt Lajos
  13. Rebe Simon
  14. Sárosi Balázs
  15. Serczel Ákos
  16. Szabó Kálmán
  17. Toldi Tamara Katalin
  18. Tóth Dominik
  19. Török Iringó
  20. Varga Károly
  21. Verebes Hanna Laura

 

3. a osztály

Tanító: Gábris Katalin

  1. Bácsi Olivér
  2. Darányi Márk
  3. Dubniczki Vivien
  4. Ézsiás József Hunor
  5. Felföldi János
  6. Ferenczi Noémi
  7. Fridrich Dóra
  8. Gál Bíborka
  9. Hack Milán Zoltán
  10. Jeles Nóra
  11. Kinál Nándor
  12. Láng Diána
  13. Liebhardt Bernát
  14. Peredi Dániel
  15. Ritzl Zsanett
  16. Ritzl Zsófia
  17. Rovnyai János
  18. Szabó Rebeka Jázmin
  19. Szabó Zalán
  20. Szűcs Noémi
  21. Tófalvi Dzsenifer Mercédesz

3.b osztály

Tanító: Pásztor Annamária

  1. Anka Luca
  2. Benkő Sámuel
  3. Ferenci Csilla
  4. Harmai Bence Dániel
  5. Jánosi Dániel
  6. Koncz-Liebe Fanni
  7. Kovács Virág
  8. Leschinszky Dóra
  9. Lévai Borka
  10. Matók Ágnes
  11. Németh Linda
  12. Nikl Gergely
  13. Pászty Dániel Márk
  14. Petricevic Maximilian
  15. Pontyos Jakab
  16. Radics Tamás Örs
  17. Rákóczi Kitti
  18. Spanisberger Milán
  19. Szabó Csenge
  20. Szmutni Péter Temes
  21. Thébesz Ágoston
  22. Tóth Katalin
  23. Tóth Lajos
  24. Tóth Zsolt Nimród

4. osztály

Tanítók: Kármánné Borosjenői Magdolna

  1. Ács Vanda
  2. Alvincz Anna Flóra
  3. Benyó Tamás Gábor
  4. Bicskei Annamária
  5. Bonifert Angéla
  6. Csereklye Alíz
  7. Farkas Vivien Cintia
  8. Gizella András
  9. Gutbrod Réka
  10. Herr Gréta
  11. István Anita Virág
  12. Juhász András Zoárd
  13. Kanala József Endre
  14. Králik Zsófia Liliána
  15. Krisztandl Dominik
  16. Konecsni Máté
  17. Kovács Julianna
  18. Liptai Rozina
  19. Nagy Márton
  20. Repárszky Pál
  21. Rusu Zsolt
  22. Serczel Bálint
  23. Szabó Viktória
  24. Tihanyi tímea
  25. Tompa Gyula Mihály
  26. Vogel Máté
  27. Fasching Fanni magántanuló

5.a. osztály

Tanító: Németh Zoltán

  1. Bicskei András
  2. Bubán Bátor István
  3. Félegyházi Jolánta
  4. Fodor Bence Krisztofer
  5. Gizella Vilmos
  6. Gräff Levente
  7. Hajós Viktor Marcell
  8. Halmi Dóra
  9. Herczog Máté
  10. Herr Noémi
  11. Oláh Ferenc József
  12. Palotai Vivien
  13. Rákos Zsigmond Péter
  14. Tóth Barnabás
  15. Tóth Csaba Ferenc
  16. Varga Szilvia Bernadett
  17. Verebes Gábor Rómeó
  18. Zeller Márton Gábor

5.b. osztály

Tanító: Takács Orsolya

  1. Anka Lili Tünde
  2. Bálint Erik
  3. Bednár Balázs
  4. Birkás Anna
  5. Bruder Krisztofer
  6. Busch Tamás
  7. Farkas Roland
  8. Fridrich Lea
  9. Gőgös Gréta
  10. Heleszta Hanka
  11. Kapi Villő
  12. Klemm Viktória
  13. Kulcsár Márton
  14. Lénárt Balázs
  15. Pálfi Kristóf Benjámin
  16. Rudolfi Laura
  17. Spanisberger Erik Milán

6. osztály

Tanító: Burger Ildikó

  1. Ács Bence
  2. Bánlaki Anna
  3. Bánlaki Nóra
  4. Czirják Álmos Mátyás
  5. Csereklye András Sándor
  6. Csereklye Lili
  7. Csorba Márk
  8. Földes Anna
  9. Gizella Ivett
  10. Heier Boldizsár
  11. Heim Vivien
  12. Herr Barnabás Márk
  13. Imre Szabolcs
  14. Karakas Péter
  15. Keller Zsófia
  16. Kovács Balázs
  17. Lakatos Mária
  18. Mészáros Zsombor
  19. Nagy Jázmin
  20. Rebe Johanna
  21. Schilling Péter
  22. Síklaki-Sólyom Borka
  23. Szabó Olivér
  24. Szabó Szófia
  25. Sztraka Bendegúz
  26. Vaczó Viktória
  27. Vasas Dorka
  28. Zlatzky Lilla Andrea

 

7.a osztály

Osztályfőnök: Szabóné Veller Gyöngyi

  1. Alvincz Botond
  2. Bálint Henrik
  3. Gombkötő Vivien
  4. Kalanyos Szilvia
  5. Lénárt Ramóna
  6. Marton Dávid
  7. Pelva Écska
  8. Szabó Botond
  9. Szabó Soma
  10. Szücs Roland
  11. Vajda Réka
  12. Varga Mária
  13. Vécsey Richárd

 

7.b osztály

Osztályfőnök: Biczák Orsolya

  1. Budenszki Dávid
  2. Dobai Dénes
  3. Garas Sára
  4. Havranek Tekla
  5. Karakas Koppány
  6. Králik Dorottya Brigitta
  7. Lakatos Tamás
  8. Mátyási Bianka
  9. Miklós Bence
  10. Rudolfi Emma
  11. Szakállas Kinga
  12. Szakállas Nikolett
  13. Szakállas Tímea
  14. Szávoly Szilveszter
  15. Takács Roland

 

8. osztály

Osztályfőnök: Tárnok Erna

  1. Alvincz Bernadett
  2. Alvincz Márk András
  3. Busch Alexandra
  4. Czirják András Mihály
  5. Csellár Márk Bendegúz
  6. Csereklye Liliána Szonja
  7. Csubák Fanni
  8. Erdei Kitti
  9. Farkasdi Tamás
  10. Gombkötő Viktor
  11. Hornos Gergő
  12. István Bálint
  13. Kammerer Edina
  14. Klein Tamás
  15. Nagy Violetta
  16. Pásztor Zita
  17. Rossol Dzsenifer
  18. Rosu Diána
  19. Schilling Nikolett
  20. Schubert Anna
  21. Serczel Vanessza
  22. Sztraka Szonja
  23. Szűcs Dániel Gábor
  24. Teiszler Tamás
  25. Tóth Krisztián
  26. Varga Zsolt

 

 

 

Asztali nézet