Dunabogdányi Általános Iskola és
Alapfokú Művészeti Iskola

MENÜ

Az iskola tanulólétszáma 2016/2017-es tanév: 240

Frissítve 2017. január 4.

osztály tanulók száma magántanuló tanító/osztályfőnök
1.a 21   Trapp Mária
1.b 20   Bácsi-Nagy Edina
2.a 20   Gábris Katalin
2.b 21   Bártfainé Borsodi Erzsébet
3. 23  1 Kármánné Borosjenői Magdolna
4.a 16   Deák Mariann
4.b 19   Hajnali Anna
5. 27 1 Burger Ildikó
6.a 14   Szabóné Veller Gyöngyi
6.b 15   Biczák Orsolya
7. 25 1 Tárnok Erna
8. 19 1 Hímer Anna
  240 4  

1.a osztály

Tanító: Trapp Mária

  1. Farkas Balázs
  2. Félegyházi Gergely
  3. Földes Lilla
  4. Gutbrod Erik
  5. Havranek Ákos
  6. Horváth Gergő
  7. Juhász Merilin Hilda
  8. Klemm Janka Viola
  9. Komjáthy Nóra
  10. Lakatos Regina
  11. Lang Ottó
  12. Matók Bence
  13. Nagy Krisztián
  14. Radics Zalán
  15. Rákóczi Levente
  16. Rebe Levente
  17. Szabó Dominik
  18. Szentivánszky Zoárd
  19. Tihanyi Lilla
  20. Tihanyi Noémi
  21. Vogel Kira

1.b osztály

Tanító: Bácsi- Nagy Edina

  1. Benyó Levente
  2. Borda-Légrádi Koppány
  3. Csurgay Mihály
  4. Eszteró Bálint Barna
  5. Friedrich Benjámin
  6. Giliga Kristóf
  7. Harmai Dávid Zsolt
  8. Herr Tamara Borbála
  9. Herr Zalán
  10. Mészáros Nóra
  11. Rebe Lóránt Lajos
  12. Rebe Simon
  13. Sárosi Balázs
  14. Serczel Ákos
  15. Szabó Kálmán
  16. Toldi Tamara Katalin
  17. Tóth Dominik
  18. Török Iringó
  19. Varga Károly
  20. Verebes Hanna Laura

 

2. a osztály

Tanító: Gábris Katalin

  1. Bácsi Olivér
  2. Darányi Márk
  3. Dubniczki Vivien
  4. Ézsiás József Hunor
  5. Felföldi János
  6. Ferenczi Noémi
  7. Fridrich Dóra
  8. Gál Bíborka
  9. Hack Milán Zoltán
  10. Jeles Nóra
  11. Kinál Nándor
  12. Láng Diána
  13. Liebhardt Bernát
  14. Ritzl Zsanett
  15. Ritzl Zsófia
  16. Szabó Rebeka Jázmin
  17. Szabó Zalán
  18. Szűcs Noémi
  19. Tófalvi Dzsenifer Mercédesz

2.b osztály

Tanító: Bártfainé Borsodi Erzsébet

  1. Anka Luca
  2. Benkő Sámuel
  3. Ferenci Csilla
  4. Harmai Bence Dániel
  5. Jánosi Dániel
  6. Koncz-Liebe Fanni
  7. Kovács Virág
  8. Leschinszky Dóra
  9. Lévai Borka
  10. Matók Ágnes
  11. Németh Linda
  12. Pászty Dániel Márk
  13. Petricevic Maximilian
  14. Pontyos Jakab
  15. Radics Tamás Örs
  16. Rákóczi Kitti
  17. Spanisberger Milán
  18. Thébesz Ágoston
  19. Tóth Katalin
  20. Tóth Lajos
  21. Tóth Zsolt Nimród

3. osztály

Tanítók: Kármánné Borosjenői Magdolna

  1. Alvincz Anna Flóra
  2. Benyó Tamás Gábor
  3. Bicskei Annamária
  4. Bonifert Angéla
  5. Csereklye Alíz
  6. Farkas Vivien Cintia
  7. Gizella András
  8. Gutbrod Réka
  9. Herr Gréta
  10. István Anita Virág
  11. Králik Zsófia Liliána
  12. Krisztandl Dominik
  13. Konecsni Máté
  14. Kovács Julianna
  15. Liptai Rozina
  16. Nagy Márton
  17. Repárszky Pál
  18. Rusu Zsolt
  19. Serczel Bálint
  20. Szabó Viktória
  21. Tihanyi tímea
  22. Vogel Máté
  23. Fasching Fanni magántanuló

4.a. osztály

Tanító: Deák Mariann

  1. Bicskei András
  2. Bubán Bátor István
  3. Félegyházi Jolánta
  4. Fodor Bence Krisztofer
  5. Gizella Vilmos
  6. Gräff Levente
  7. Hajós Viktor Marcell
  8. Halmi Dóra
  9. Herczog Máté
  10. Herr Noémi
  11. Rákos Zsigmond Péter
  12. Tóth Barnabás
  13. Tóth Csaba Ferenc
  14. Varga Szilvia Bernadett
  15. Verebes Gábor Rómeó
  16. Zeller Márton Gábor

4.b. osztály

Tanító: Hajnali Anna

  1. Anka Lili Tünde
  2. Bálint Erik
  3. Bednár Balázs
  4. Birkás Anna
  5. Bruder Krisztofer
  6. Busch Tamás
  7. Farkas Roland
  8. Fridrich Lea
  9. Gőgös Gréta
  10. Heleszta Hanka
  11. Herr Zsanett
  12. Kapi Villő
  13. Klemm Viktória
  14. Kulcsár Márton
  15. Lénárt Balázs
  16. Pálfi Kristóf Benjámin
  17. Rudolfi Laura
  18. Sipos Sándor
  19. Spanisberger Erik Milán

5. osztály

Tanító: Burger Ildikó

  1. Bánlaki Anna
  2. Bánlaki Nóra
  3. Czirják Álmos Mátyás
  4. Csereklye András Sándor
  5. Csereklye Lili
  6. Földes Anna
  7. Gizella Ivett
  8. Heier Boldizsár
  9. Heim Vivien
  10. Herr Barnabás Márk
  11. Karakas Péter
  12. Keller Zsófia
  13. Kovács Balázs
  14. Lakatos Mária
  15. Mészáros Zsombor
  16. Nagy Jázmin
  17. Oláh Ferenc József
  18. Palkovics Petra Laura
  19. Rebe Johanna
  20. Schilling Péter
  21. Síklaki-Sólyom Borka
  22. Szabó Olivér
  23. Szabó Szófia
  24. Sztraka Bendegúz
  25. Vaczó Viktória
  26. Vasas Dorka
  27. Zlatzky Lilla Andrea

 

6.a osztály

Osztályfőnök: Szabóné Veller Gyöngyi

  1. Alvincz Botond
  2. Bálint Henrik
  3. Gombkötő Vivien
  4. Kalanyos Szilvia
  5. Lénárt Ramóna
  6. Marton Dávid
  7. Pelva Écska
  8. Szabó Botond
  9. Szabó Soma
  10. Szücs Roland
  11. Tóth Botond Mihály
  12. Vajda Réka
  13. Varga Mária
  14. Vécsey Richárd

 

6.b osztály

Osztályfőnök: Biczák Orsolya

  1. Budenszki Dávid
  2. Dobai Dénes
  3. Garas Sára
  4. Havranek Tekla
  5. Karakas Koppány
  6. Králik Dorottya Brigitta
  7. Lakatos Tamás
  8. Mátyási Bianka
  9. Miklós Bence
  10. Rudolfi Emma
  11. Szakállas Kinga
  12. Szakállas Nikolett
  13. Szakállas Tímea
  14. Szávoly Szilveszter
  15. Takács Roland

 

7. osztály

Osztályfőnök: Tárnok Erna

  1. Alvincz Bernadett
  2. Busch Alexandra
  3. Czirják András Mihály
  4. Csellár Márk Bendegúz
  5. Csereklye Liliána Szonja
  6. Csubák Fanni
  7. Erdei Kitti
  8. Farkasdi Tamás
  9. Gombkötő Viktor
  10. Hornos Gergő
  11. István Bálint
  12. Kammerer Edina
  13. Klein Tamás
  14. Nagy Violetta
  15. Pásztor Zita
  16. Rossol Dzsenifer
  17. Rosu Diána
  18. Schilling Nikolett
  19. Schubert Anna
  20. Serczel Vanessza
  21. Sztraka Szonja
  22. Szűcs Dániel Gábor
  23. Teiszler Tamás
  24. Tóth Krisztián
  25. Varga Zsolt

 

8. osztály

Osztályfőnök: Hímer Anna

  1. Ágoston Ádám
  2. Flóris Jázmin
  3. Flóris Júlia
  4. Fülöp Diána
  5. Gräff Mária
  6. Héder Anna Zsófia
  7. Herr Gitta
  8. Kammerer Vivien
  9. Kövesdi Bence Oszkár
  10. Melcher Kitti
  11. Nagy Henrietta
  12. Nycz Roxána
  13. Rákos Levente Őrs
  14. Schubert Laura Mária
  15. Szabó Bence
  16. Szabó Tamás
  17. Szávoly Fruzsina
  18. Tóth Botond Álmos
  19. Zeller Fanni Luca

 

 

Asztali nézet